Második kerületi pedagógiai szolgáltató központ logó

Eseménynaptár

Lezajlott események

Munkaközösségi foglalkozás
2015. december 15. 15:00 - 2015. december 15. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Záró munkaközösségi foglalkozás angol mk.
2015. május 26. 15:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Remetekertvárosi Általános Iskola

Záró foglalkozás gimnáziumi magyar munkaközösségnek
2015. május 14. 15:00 - 2015. május 14. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Általános iskolai magyar mk. záró foglalkozás
2015. május 14. 14:30 - 2015. május 14. 15:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Záró munkaközösségi foglalkozás alsós munkaközösségnek
2015. május 14. 14:00 - 2015. május 14. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Alsós munkaközösségi foglalkozás [részletek]
2015. április 30. 14:00 - 2015. április 30. 16:00
Eseménycsoport:
Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Komplex Napközis Művészeti Szemle [részletek]
2015. április 23. 13:30 - 2015. április 23. 17:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

KEDÖK gyűlés [részletek]
2015. április 15. 15:00 - 2015. április 15. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

Kerületi Kórustalálkozó [részletek]
2015. április 14. 16:30 - 2015. április 14. 19:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Móricz Zsigmond Gimnázium

Óvodai művészeti munkaközösség: Tojástartóból állatok
2015. április 14. 09:00 - 2015. április 14. 14:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Szemlőhegy Utcai Óvoda

Kerületi Kórustalálkozó főpróba [részletek]
2015. április 13.
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Móricz Zsigmond Gimnázium

Budapesti általános iskolák matematikaversenye kerületi forduló 5-8. osztályosoknak [részletek]
2015. március 26. 15:00 - 2015. március 26. 16:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Móricz Zsigmond Gimnázium

Kerületi alsó tagozatos német nyelvi szavalóverseny TSZN program [részletek]
2015. március 26. 14:00 - 2015. március 26. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Az alsó tagozatos helyesírási verseny kerületi fordulója 3. és 4. évfolyamok részére TSZN program [részletek]
2015. március 26. 14:00 - 2015. március 26. 16:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, szakmai nap, verseny,
Helyszín: Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

Óvodagaléria Földön-vízen-levegőben [részletek]
2015. március 26. 11:00 - 2015. március 26. 12:00
Eseménycsoport: frisshírek, szakmai nap,
Helyszín: Törökvész Úti Kézműves Óvoda

Óvodai módszertani délelőtt - kézműves technikák [részletek]
2015. március 26. 09:30 - 2015. március 26. 10:30
Eseménycsoport: frisshírek, szakmai nap,
Helyszín: Törökvész Úti Kézműves Óvoda

Könyvtári óra 3. osztályban [részletek]
2015. március 26. 09:00 - 2015. március 26. 11:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, szakmai nap,
Helyszín: Budenz József Általános Iskola és Gimnázium

Budenz József anyanyelvi csapatverseny TSZN program [részletek]
2015. március 25. 14:30 - 2015. március 25. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Budenz József Általános Iskola és Gimnázium

Olvasni jó! Kerületi angol nyelvi mesefeldolgozó verseny a 3-4. évfolyam részére [részletek]
2015. március 25. 14:30 - 2015. március 25. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Matematika kompetenciák fejlesztése a drámajáték segítségével TSZN
2015. március 25. 09:00 - 2015. március 25. 10:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, szakmai nap,
Helyszín: Virág árok Óvoda

Kerületi művésztanárok kiállítása TSZN program [részletek]
2015. március 24. 16:30 - 2015. április 7. 16:00
Eseménycsoport: frisshírek, munkaközösségi foglalkozás, szakmai nap,
Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Fővárosi vers- és prózamondó verseny 5-8. évfolyam TSZN program [részletek]
2015. március 24. 10:00 - 2015. március 24. 13:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Óvodai művészeti munkaközösség: Nemezelés
2015. március 24. 09:00 - 2015. március 24. 12:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Szemlőhegy Utcai Óvoda

Bioinformatika előadás TSZN program [részletek]
2015. március 23. 15:00 - 2015. március 23. 16:30
Eseménycsoport: előadás, kerületi rendezvény, munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Tanfelügyelet, minősítés az óvodában [részletek]
2015. március 23. 09:00 - 2015. március 23. 11:00
Eseménycsoport:
Helyszín: Völgy Utcai Ökumenikus Óvoda

Fővárosi vers-és prózamondó verseny kerületi fordulója [részletek]
2015. március 17. 10:00 - 2015. március 17. 13:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Fővárosi vers- és prózamondó verseny 1-4. évfolyamosoknak kerületi forduló [részletek]
2015. március 17. 10:00 - 2015. március 17. 13:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Szent László komplex történelmi vetélkedő kerületi forduló [részletek]
2015. március 16. 14:30 - 2015. március 16. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Pitypang Utcai Általános Iskola

Drámás módszerek a kudarcmentes iskolakezdéshez - óvoda
2015. március 16. 09:00 - 2015. március 16. 11:30
Eseménycsoport: műhelyfoglalkozás,
Helyszín: Virág árok Óvoda

Portfólió műhely haladó [részletek]
2015. március 12. 14:30 - 2015. március 12. 16:00
Eseménycsoport: frisshírek, műhelyek,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

KEDÖK gyűlés
2015. március 4. 14:30 - 2015. március 4. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Kaán Károly országos természet- és környezetismereti verseny kerületi forduló [részletek]
2015. március 3. 14:30 - 2015. március 3. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Fillér Utcai Általános Iskola

7 ökosodó [részletek]
2015. március 1. 08:00 - 2015. április 10. 08:00
Eseménycsoport: frisshírek, pályázat, verseny,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Alsós munkaközösségi foglalkozás [részletek]
2015. február 26. 14:30 - 2015. február 26. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi forduló [részletek]
2015. február 26. 14:00 - 2015. február 26. 15:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Alsós meseismereti verseny döntő [részletek]
2015. február 19. 09:00 - 2015. február 19. 11:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Képzéskerék - A konstruktív pedagógia az osztálytermi gyakorlatban [részletek]
2015. február 19. 09:00 - 2015. február 27. 17:00
Eseménycsoport: akkreditált tanfolyam, továbbképzés,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Hevesy György országos kémiaverseny kerületi fordulója [részletek]
2015. február 18. 14:00 - 2015. február 18. 15:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

Herman Ottó országos biológiaverseny kerületi forduló [részletek]
2015. február 17. 14:00 - 2015. február 17. 17:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Törökvész Úti Általános Iskola

Teleki Pál országos földrajz- földtani verseny kerületi forduló [részletek]
2015. február 12. 15:00 - 2015. február 12. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium

Szép magyar beszéd kerületi forduló gimnázium [részletek]
2015. február 11. 14:30 - 2015. február 11. 16:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

Szép magyar beszéd kerületi forduló 5-8. évfolyam [részletek]
2015. február 9. 14:30 - 2015. február 9. 17:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

Kerületi német műfordítói verseny [részletek]
2015. február 5. 14:00 - 2015. február 5. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Alsós meseismereti csapatverseny I. forduló [részletek]
2015. február 5. 14:00 - 2015. február 5. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola

Kerületi angol nyelvi művészeti fesztivál 5-8. osztályosoknak [részletek]
2015. február 4. 14:30 - 2015. február 4. 17:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola

Szépíró Verseny
2015. február 2. 14:00 - 2015. február 2. 16:00
Eseménycsoport: verseny,
Helyszín: Újlaki Általános Iskola

Mohamedtől Nagy Károlyig kerületi komplex történelmi és könyvtárhasználati csapatverseny [részletek]
2015. január 29. 15:00 - 2015. január 29. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Elsősegély-nyújtási alapismeretek [részletek]
2015. január 27. 08:30 - 2015. január 27. 17:00
Eseménycsoport: továbbképzés,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Fővárosi komplex rajzverseny kerületi forduló [részletek]
2015. január 13. 15:00 - 2015. január 13. 17:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Móricz Zsigmond Gimnázium

Anyanyelvi játékok
2015. január 12. 09:00 - 2015. január 12. 11:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Virág árok Óvoda

Mi így csináljuk! A Kíváncsi láda és a komplex óvodai tehetségfejlesztő program használata [részletek]
2015. január 09:00 - 2015. január 15:00
Eseménycsoport: frisshírek, továbbképzés,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Tudomány dióhéjban [részletek]
2014. december 30. 08:00 - 2015. január 10. 08:00
Eseménycsoport: pályázat, tehetségpont,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

A Népdaléneklési verseny kerületi fordulója [részletek]
2014. december 9. 14:30 - 2014. december 9. 17:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Újlaki Általános Iskola

Óvodai művészeti munkaközösség: Íriszhajtogatás
2014. december 9. 09:00 - 2014. december 9. 12:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Szemlőhegy Utcai Óvoda

Játékoskodó
2014. november 27. 08:30 - 2014. november 27. 11:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Kerületi vers- és prózamondó verseny gimnázium [részletek]
2014. november 26. 14:30 - 2014. november 26. 16:30
Eseménycsoport: verseny,
Helyszín: II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

II. Kerületi Játékos Sportverseny [részletek]
2014. november 25. 14:00 - 2014. november 25. 16:00
Eseménycsoport: verseny,
Helyszín: Újlaki Általános Iskola

Óvodai sportnap
2014. november 22. 09:00 - 2014. november 22.
Eseménycsoport: frisshírek, munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Alsós munkaközösségi foglalkozás [részletek]
2014. november 20. 14:30 - 2014. november 20. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Sakkversenyek [részletek]
2014. november 20. 14:30 - 2014. november 20. 19:00
Eseménycsoport: verseny,
Helyszín: Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

Informatika alkalmazói verseny kerületi forduló 5-8. évfolyam [részletek]
2014. november 20. 14:00 - 2014. november 20. 16:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium

Kerületi angol műfordító verseny gimnazistáknak [részletek]
2014. november 19. 15:00 - 2014. november 19. 16:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

OKTV kémia I. forduló
2014. november 17. 14:00 - 2014. november 17. 19:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: saját iskola

Kerületi német versmondó verseny 5., 6. évfolyam számára [részletek]
2014. november 13. 14:00 - 2014. november 13. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Budenz József Általános Iskola és Gimnázium

OKTV fizika I. forduló
2014. november 13. 14:00 - 2014. november 13. 18:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: saját iskola

KEDÖK gyűlés
2014. november 12. 15:00 - 2014. november 12. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny [részletek]
2014. november 8. 14:00 - 2014. november 8. 16:00
Eseménycsoport: verseny,
Helyszín: saját iskola

Továbbtanulási és Pályaorientációs Börze [részletek]
2014. november 5. 13:00 - 2014. november 5. 19:00
Eseménycsoport: frisshírek,
Helyszín: Budapest XIV. Kerületi Pedagógiai Szakmai Szolgáltató Intézet

II. Kerületi Röplabda Diákolimpia (Zárt)
2014. november 5. - 2015. február 28.
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Kosárlabda Diákolimpia [részletek]
2014. november 5. - 2015. február 28.
Eseménycsoport: verseny,
Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Állatkerti matematika: módszertani foglalkozás [részletek]
2014. október 28. 09:00 - 2014. október 28. 11:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Fővárosi Növény és Állatkert

Workshop pedagógusoknak - pedagógus támogató attitűdjének erősítése (tanulótájékoztatás) [részletek]
2014. október 22. 15:00 - 2014. október 22. 16:00
Eseménycsoport: műhelyfoglalkozás, szakmai fórum,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Book-kanj rá! I. forduló [részletek]
2014. október 19. 08:00 - 2014. november 5. 08:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Alsó tagozatos szépolvasási verseny 3. és 4. évfolyamosok részére kerületi forduló [részletek]
2014. október 16. 14:00 - 2014. október 16. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Remetekertvárosi Általános Iskola

Őszi Pedagógiai Konferencia: Iskolán innen és iskolán túl [részletek]
2014. október 13. 09:30 - 2014. október 13. 15:30
Eseménycsoport: konferencia, pedagógiai konferencia, továbbképzés,
Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Mezei futóverseny
2014. október 8. 14:00 - 2014. október 8. 16:00
Eseménycsoport: verseny,
Helyszín: Hűvösvölgyi Nagy-rét

Regionális Diákparlament
2014. október 3. 09:00 - 2014. október 3. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Árpád Gimnázium

Az alapkészségek mérése az óvoda befejező és az általános iskola alapozó szakaszában a DIFER mérőeszközcsomag használatával [részletek]
2014. szeptember 30. 09:00 - 2014. október 14. 17:00
Eseménycsoport: akkreditált tanfolyam, továbbképzés,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Alsó tagozatos nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 25. 14:30 - 2014. szeptember 25. 15:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Diákönkormányzatok évindító felkészítése
2014. szeptember 23. 08:30 - 2014. szeptember 23. 14:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Biológia nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 18. 15:00 - 2014. szeptember 18. 16:00
Eseménycsoport: frisshírek, munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Földrajz nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 18. 15:00 - 2014. szeptember 18. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Kémia nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 18. 15:00 - 2014. szeptember 18. 16:00
Eseménycsoport: frisshírek, munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Általános iskolai magyar nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 18. 14:30 - 2014. szeptember 18. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Német nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 18. 14:30 - 2014. szeptember 18. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium

Technika nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 18. 14:30 - 2014. szeptember 18. 15:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Fizika nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 18. 14:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Gimnáziumi magyar nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 17. 15:00 - 2014. szeptember 17. 16:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Könyvtáros nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 17. 15:00 - 2014. szeptember 17. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

Angol nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 16. 15:00 - 2014. szeptember 16. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Ének nyitó munkaközösségi foglalkozás [részletek]
2014. szeptember 16. 14:30 - 2014. szeptember 16. 15:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Móricz Zsigmond Gimnázium

Igazgatóhelyettesi értekezlet
2014. szeptember 16. 11:00 - 2014. szeptember 16. 13:00
Eseménycsoport: értekezlet, frisshírek,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Rajz nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 15. 15:00 - 2014. szeptember 15. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

II. Kerületi Asztalitenisz Kupa [részletek]
2014. szeptember 13. 09:00 - 2014. szeptember 13. 14:30
Eseménycsoport: verseny,
Helyszín: Ormai László Asztalitenisz Csarnok

Óvodavezetői értekezlet [részletek]
2014. szeptember 12. 08:00 - 2014. szeptember 12. 10:30
Eseménycsoport: értekezlet, frisshírek, munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Kerületi munkaközösség-vezetői értekezlet
2014. szeptember 11. 14:30 - 2014. szeptember 11. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Igazgatói értekezlet
2014. szeptember 11. 09:00 - 2014. szeptember 11. 11:00
Eseménycsoport: értekezlet, frisshírek,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Napközis nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 11. 08:30 - 2014. szeptember 11. 10:00
Eseménycsoport: frisshírek, munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Újlaki Általános Iskola

Számítástechnika nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 10. 14:30 - 2014. szeptember 10. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium

Történelem nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 10. 14:30 - 2014. szeptember 10. 15:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Általános iskolai és gimnáziumi matematika nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 9. 14:30 - 2014. szeptember 9. 15:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Fejlesztőpedagógus nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 4. 12:00 - 2014. szeptember 4. 13:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Testnevelés nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 3. 15:00 - 2014. szeptember 3. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Diákgyőztesek polgármesteri jutalmazása
2014. június 5. 13:00 - 2014. június 5. 16:00
Eseménycsoport: frisshírek, kerületi rendezvény,
Helyszín: Móricz Zsigmond Gimnázium

Országos kompetenciamérés 4., 6., 8., 10. évfolyam
2014. május 28. 08:00 - 2014. május 28. 12:00
Eseménycsoport: mérés, továbbképzés,
Helyszín: saját iskola

Záró munkaközösségi foglalkozás napközis munkaközösségnek
2014. május 15. 08:30 - 2014. április 15. 11:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Újlaki Általános Iskola

Budapesti általános iskolák matematikaversenye fővárosi forduló [részletek]
2014. május 8. 15:00 - 2014. május 8. 17:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Darus Utcai Általános és Magyar-német Két Tannyelvű Iskola

DIFER kontrollmérés adatfelvétel óvoda, iskola [részletek]
2014. április 14. - 2014. május 8.
Eseménycsoport: előadás, mérés, továbbképzés,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Az iskolai DIFER kontrollmérés előkészítése
2014. április 11. 09:00 - 2014. április 11. 14:00
Eseménycsoport: mérés, továbbképzés,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Az óvodai DIFER kontrollmérés előkészítése [részletek]
2014. április 10. 09:00 - 2014. április 10. 14:00
Eseménycsoport: mérés, továbbképzés,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Komplex Napközis Művészeti Szemle [részletek]
2014. április 3. 13:00 - 2014. április 3. 17:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Látogatás a Néprajzi Múzeum könyvtárában
2014. április 1. 14:30 - 2014. április 1. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Néprajzi Múzeum

Bemutató foglalkozás Matokosok TSZN program [részletek]
2014. március 27. 13:00 - 2014. március 27. 14:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, szakmai nap,
Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Bemutatóóra könyvtárhasználat 7. évfolyam TSZN program [részletek]
2014. március 27. 10:00 - 2014. március 27. 11:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Budenz József Általános Iskola és Gimnázium

A fenntarthatóságra nevelés-oktatás évtizedének értékelése TSZN program [részletek]
2014. március 27. 09:00 - 2014. március 27. 11:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Hűvösvölgyi Úti Tagóvoda

Rendhagyó informatikaóra - Nature on Your Screen TSZN program [részletek]
2014. március 25. 10:00 - 2014. március 25. 11:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium

MKPSZK Tehetségnap [részletek]
2014. március 24. 14:30 - 2014. március 24. 16:30
Eseménycsoport: tehetségműhely, tehetségpont,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

OKTV matematika III.
2014. március 24. 10:00 - 2014. március 24. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Tavaszi Szakmai Napok [részletek]
2014. március 24. 08:00 - 2014. március 28. 17:00
Eseménycsoport: szakmai nap, továbbképzés,
Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Bátaszéki matematikaverseny döntő
2014. március 21. 10:00 - 2014. március 21. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Bátaszék

Arany Dániel matematikaverseny III. forduló
2014. március 18. 11:00 - 2014. március 18. 15:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: nincs helyszín meghatározva

KEDÖK gyűlés
2014. március 12. 15:00 - 2014. március 12. 16:00
Eseménycsoport:
Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Újlaki matematikaverseny 6. osztályosoknak [részletek]
2014. március 12. 14:30 - 2014. március 12. 17:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Újlaki Általános Iskola

Varga Tamás matematikaverseny országos döntő
2014. március 11. 14:00 - 2014. március 11. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Portfólió műhely óvodapedagógusoknak 2. [részletek]
2014. március 7. 09:00 - 2014. március 7. 11:00
Eseménycsoport: frisshírek, műhelyek,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Történelmi csapatverseny 7-8. évfolyamosoknak [részletek]
2014. március
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Portfólió műhely óvodapedagógusoknak [részletek]
2014. február 27. 09:00 - 2014. február 27. 11:00
Eseménycsoport: műhelyek,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Kézműves módszertani foglalkozás
2014. február 19. 08:30 - 2014. február 19. 11:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Zrínyi Ilona matematikaverseny [részletek]
2014. február 15. 14:00 - 2014. február 15. 18:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

OKTV fizika II. forduló
2014. február 13. 10:00 - 2014. február 13. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: saját iskola

KEDÖK gyűlés
2014. február 12. 15:00 - 2014. február 12. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Bod Péter országos könyvtárhasználat verseny kerületi fordulója a 7-8. évfolyam számára [részletek]
2014. február 12. 14:00 - 2014. február 12. 17:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Újlaki Általános Iskola

Mikola Sándor középiskolai fizikaverseny [részletek]
2014. február 11. 14:00 - 2014. február 11. 17:00
Eseménycsoport: verseny,
Helyszín: saját iskola

OKTV matematika II. forduló [részletek]
2014. január 29. 10:00 - 2014. január 29. 15:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Forgószínpad — tantestületi továbbképzés [részletek]
2014. január 15. - 2014. január 30.
Eseménycsoport: nem akkreditált tanfolyam,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Arany Dániel matematikaverseny II. forduló
2014. január 14. 14:00 - 2014. január 14. 18:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Dráma-műhely Beszédkészség fejlesztő játékok
2014. január 6. 09:00 - 2014. január 6. 11:30
Eseménycsoport: műhelyfoglalkozás,
Helyszín: Virág árok Óvoda

Bátaszéki matematikaverseny II. forduló
2014. január 6. 08:00 - 2014. január 6. 12:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: saját iskola

Sítábor-vezetési konzultáció, tanítás-módszertani program
2013. december 16. 14:30 - 2013. december 16. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Arany Dániel matematikaverseny I. forduló [részletek]
2013. december 12. 14:00 - 2013. december 12. 18:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: saját iskola

Mikulás kupa - társasjáték vetélkedő
2013. december 11. 14:30 - 2013. december 11. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Varga Tamás matematikaverseny I. forduló [részletek]
2013. december 3. 14:00 - 2013. december 3. 16:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: saját iskola

OKTV I. forduló matematikából [részletek]
2013. november 28. 14:00 - 2013. november 28. 18:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: saját iskola

Szülők Akadémiája - Együtt a gyermekeinkért [részletek]
2013. november 25. 17:00 - 2013. november 25. 18:30
Eseménycsoport: előadás, tehetségpont, továbbképzés,
Helyszín: Móricz Zsigmond Gimnázium

OKTV biológia I. forduló
2013. november 21. 14:00 - 2013. november 21.
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: saját iskola

Külső ellenőrzés, értékelés az óvodában [részletek]
2013. november 14. 09:00 - 2013. november 14. 11:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín:

II. Kerületi Labdarúgó Diákolimpia [részletek]
2013. október 1. 14:00 - 2013. október 8. 16:30
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Kolozsvár Tamás Utcai Sporttelep

Kutatók éjszakája
2013. szeptember 27. 10:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: Változó

Igazgatóhelyettesi értekezlet
2013. szeptember 24. 15:00 - 2013. szeptember 24. 16:00
Eseménycsoport: frisshírek, munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

DIFER kontrollmérés óvoda
2013. szeptember 9. 15:00 - 2013. szeptember 9. 16:00
Eseménycsoport: előadás, mérés, továbbképzés,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Záró munkaközösségi foglalkozás
2013. május 28. 14:30 - 2013. május 28. 15:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás,
Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Tündérek és sárkányok - tehetségfejlesztő foglalkozások kisiskolások számára
2013. május 14. 13:30 - 2013. június 4. 15:00
Eseménycsoport: tehetségpont,
Helyszín: Remetekertvárosi Általános Iskola

DIFER kontrollmérés adatfelvétel [részletek]
2013. április 15. 08:00 - 2013. április 26. 17:00
Eseménycsoport: frisshírek,
Helyszín: saját iskola

XIV. Komplex természettudományi csapatverseny [részletek]
2013. április 14. 13:30 - 2013. április 14. 17:00
Eseménycsoport: munkaközösségi foglalkozás, verseny,
Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Idegen nyelvi mérés
2010. április 21. 08:00
Eseménycsoport: Angol, Fizika,
Helyszín: nincs helyszín meghatározva


< Vissza
weboldal készítés -
1024 Budapest, Keleti Károly utca 37. - Tel./Fax: 325-0403, 336-0196 - E-mail: