Második kerületi pedagógiai szolgáltató központ logó

Eseménynaptár

Munkaközösségi foglalkozás

Lezajlott események

XIV. Komplex természettudományi csapatverseny [részletek]
2013. április 14. 13:30 - 2013. április 14. 17:00 Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Záró munkaközösségi foglalkozás
2013. május 28. 14:30 - 2013. május 28. 15:00 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Igazgatóhelyettesi értekezlet
2013. szeptember 24. 15:00 - 2013. szeptember 24. 16:00 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Kutatók éjszakája
2013. szeptember 27. 10:00 Helyszín: Változó

II. Kerületi Labdarúgó Diákolimpia [részletek]
2013. október 1. 14:00 - 2013. október 8. 16:30 Helyszín: Kolozsvár Tamás Utcai Sporttelep

Külső ellenőrzés, értékelés az óvodában [részletek]
2013. november 14. 09:00 - 2013. november 14. 11:00 Helyszín:

OKTV biológia I. forduló
2013. november 21. 14:00 - 2013. november 21. Helyszín: saját iskola

OKTV I. forduló matematikából [részletek]
2013. november 28. 14:00 - 2013. november 28. 18:00 Helyszín: saját iskola

Varga Tamás matematikaverseny I. forduló [részletek]
2013. december 3. 14:00 - 2013. december 3. 16:00 Helyszín: saját iskola

Mikulás kupa - társasjáték vetélkedő
2013. december 11. 14:30 - 2013. december 11. 16:00 Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Arany Dániel matematikaverseny I. forduló [részletek]
2013. december 12. 14:00 - 2013. december 12. 18:00 Helyszín: saját iskola

Sítábor-vezetési konzultáció, tanítás-módszertani program
2013. december 16. 14:30 - 2013. december 16. 16:00 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Bátaszéki matematikaverseny II. forduló
2014. január 6. 08:00 - 2014. január 6. 12:00 Helyszín: saját iskola

Arany Dániel matematikaverseny II. forduló
2014. január 14. 14:00 - 2014. január 14. 18:00 Helyszín: nincs helyszín meghatározva

OKTV matematika II. forduló [részletek]
2014. január 29. 10:00 - 2014. január 29. 15:00 Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Bod Péter országos könyvtárhasználat verseny kerületi fordulója a 7-8. évfolyam számára [részletek]
2014. február 12. 14:00 - 2014. február 12. 17:00 Helyszín: Újlaki Általános Iskola

KEDÖK gyűlés
2014. február 12. 15:00 - 2014. február 12. 16:00 Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

OKTV fizika II. forduló
2014. február 13. 10:00 - 2014. február 13. 16:00 Helyszín: saját iskola

Zrínyi Ilona matematikaverseny [részletek]
2014. február 15. 14:00 - 2014. február 15. 18:00 Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Kézműves módszertani foglalkozás
2014. február 19. 08:30 - 2014. február 19. 11:00 Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Történelmi csapatverseny 7-8. évfolyamosoknak [részletek]
2014. március Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Varga Tamás matematikaverseny országos döntő
2014. március 11. 14:00 - 2014. március 11. 16:00 Helyszín: Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Újlaki matematikaverseny 6. osztályosoknak [részletek]
2014. március 12. 14:30 - 2014. március 12. 17:00 Helyszín: Újlaki Általános Iskola

Arany Dániel matematikaverseny III. forduló
2014. március 18. 11:00 - 2014. március 18. 15:00 Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Bátaszéki matematikaverseny döntő
2014. március 21. 10:00 - 2014. március 21. 16:00 Helyszín: Bátaszék

OKTV matematika III.
2014. március 24. 10:00 - 2014. március 24. 16:00 Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Rendhagyó informatikaóra - Nature on Your Screen TSZN program [részletek]
2014. március 25. 10:00 - 2014. március 25. 11:00 Helyszín: Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium

A fenntarthatóságra nevelés-oktatás évtizedének értékelése TSZN program [részletek]
2014. március 27. 09:00 - 2014. március 27. 11:00 Helyszín: Hűvösvölgyi Úti Tagóvoda

Bemutatóóra könyvtárhasználat 7. évfolyam TSZN program [részletek]
2014. március 27. 10:00 - 2014. március 27. 11:00 Helyszín: Budenz József Általános Iskola és Gimnázium

Bemutató foglalkozás Matokosok TSZN program [részletek]
2014. március 27. 13:00 - 2014. március 27. 14:00 Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Látogatás a Néprajzi Múzeum könyvtárában
2014. április 1. 14:30 - 2014. április 1. 16:00 Helyszín: Néprajzi Múzeum

Komplex Napközis Művészeti Szemle [részletek]
2014. április 3. 13:00 - 2014. április 3. 17:00 Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Budapesti általános iskolák matematikaversenye fővárosi forduló [részletek]
2014. május 8. 15:00 - 2014. május 8. 17:00 Helyszín: Darus Utcai Általános és Magyar-német Két Tannyelvű Iskola

Záró munkaközösségi foglalkozás napközis munkaközösségnek
2014. május 15. 08:30 - 2014. április 15. 11:30 Helyszín: Újlaki Általános Iskola

Testnevelés nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 3. 15:00 - 2014. szeptember 3. 16:00 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Fejlesztőpedagógus nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 4. 12:00 - 2014. szeptember 4. 13:00 Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Általános iskolai és gimnáziumi matematika nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 9. 14:30 - 2014. szeptember 9. 15:00 Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Számítástechnika nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 10. 14:30 - 2014. szeptember 10. 16:00 Helyszín: Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium

Történelem nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 10. 14:30 - 2014. szeptember 10. 15:00 Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Napközis nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 11. 08:30 - 2014. szeptember 11. 10:00 Helyszín: Újlaki Általános Iskola

Kerületi munkaközösség-vezetői értekezlet
2014. szeptember 11. 14:30 - 2014. szeptember 11. 16:00 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Óvodavezetői értekezlet [részletek]
2014. szeptember 12. 08:00 - 2014. szeptember 12. 10:30 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Rajz nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 15. 15:00 - 2014. szeptember 15. 16:00 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Ének nyitó munkaközösségi foglalkozás [részletek]
2014. szeptember 16. 14:30 - 2014. szeptember 16. 15:00 Helyszín: Móricz Zsigmond Gimnázium

Angol nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 16. 15:00 - 2014. szeptember 16. 16:00 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Gimnáziumi magyar nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 17. 15:00 - 2014. szeptember 17. 16:30 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Könyvtáros nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 17. 15:00 - 2014. szeptember 17. 16:00 Helyszín: Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

Általános iskolai magyar nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 18. 14:30 - 2014. szeptember 18. 16:00 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Német nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 18. 14:30 - 2014. szeptember 18. 16:00 Helyszín: Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium

Technika nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 18. 14:30 - 2014. szeptember 18. 15:00 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Fizika nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 18. 14:30 Helyszín: II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Biológia nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 18. 15:00 - 2014. szeptember 18. 16:00 Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Földrajz nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 18. 15:00 - 2014. szeptember 18. 16:00 Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Kémia nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 18. 15:00 - 2014. szeptember 18. 16:00 Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Diákönkormányzatok évindító felkészítése
2014. szeptember 23. 08:30 - 2014. szeptember 23. 14:00 Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Alsó tagozatos nyitó munkaközösségi foglalkozás
2014. szeptember 25. 14:30 - 2014. szeptember 25. 15:30 Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Regionális Diákparlament
2014. október 3. 09:00 - 2014. október 3. 16:00 Helyszín: Árpád Gimnázium

Alsó tagozatos szépolvasási verseny 3. és 4. évfolyamosok részére kerületi forduló [részletek]
2014. október 16. 14:00 - 2014. október 16. 16:00 Helyszín: Remetekertvárosi Általános Iskola

Book-kanj rá! I. forduló [részletek]
2014. október 19. 08:00 - 2014. november 5. 08:00 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Állatkerti matematika: módszertani foglalkozás [részletek]
2014. október 28. 09:00 - 2014. október 28. 11:00 Helyszín: Fővárosi Növény és Állatkert

II. Kerületi Röplabda Diákolimpia (Zárt)
2014. november 5. - 2015. február 28. Helyszín: nincs helyszín meghatározva

KEDÖK gyűlés
2014. november 12. 15:00 - 2014. november 12. 16:00 Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Kerületi német versmondó verseny 5., 6. évfolyam számára [részletek]
2014. november 13. 14:00 - 2014. november 13. 16:00 Helyszín: Budenz József Általános Iskola és Gimnázium

OKTV fizika I. forduló
2014. november 13. 14:00 - 2014. november 13. 18:00 Helyszín: saját iskola

OKTV kémia I. forduló
2014. november 17. 14:00 - 2014. november 17. 19:00 Helyszín: saját iskola

Kerületi angol műfordító verseny gimnazistáknak [részletek]
2014. november 19. 15:00 - 2014. november 19. 16:30 Helyszín: Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

Informatika alkalmazói verseny kerületi forduló 5-8. évfolyam [részletek]
2014. november 20. 14:00 - 2014. november 20. 16:30 Helyszín: Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium

Alsós munkaközösségi foglalkozás [részletek]
2014. november 20. 14:30 - 2014. november 20. 16:00 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Óvodai sportnap
2014. november 22. 09:00 - 2014. november 22. Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Játékoskodó
2014. november 27. 08:30 - 2014. november 27. 11:30 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Óvodai művészeti munkaközösség: Íriszhajtogatás
2014. december 9. 09:00 - 2014. december 9. 12:00 Helyszín: Szemlőhegy Utcai Óvoda

A Népdaléneklési verseny kerületi fordulója [részletek]
2014. december 9. 14:30 - 2014. december 9. 17:30 Helyszín: Újlaki Általános Iskola

Anyanyelvi játékok
2015. január 12. 09:00 - 2015. január 12. 11:00 Helyszín: Virág árok Óvoda

Fővárosi komplex rajzverseny kerületi forduló [részletek]
2015. január 13. 15:00 - 2015. január 13. 17:00 Helyszín: Móricz Zsigmond Gimnázium

Mohamedtől Nagy Károlyig kerületi komplex történelmi és könyvtárhasználati csapatverseny [részletek]
2015. január 29. 15:00 - 2015. január 29. 16:00 Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Kerületi angol nyelvi művészeti fesztivál 5-8. osztályosoknak [részletek]
2015. február 4. 14:30 - 2015. február 4. 17:00 Helyszín: Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola

Kerületi német műfordítói verseny [részletek]
2015. február 5. 14:00 - 2015. február 5. 16:00 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Alsós meseismereti csapatverseny I. forduló [részletek]
2015. február 5. 14:00 - 2015. február 5. 16:00 Helyszín: Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola

Szép magyar beszéd kerületi forduló 5-8. évfolyam [részletek]
2015. február 9. 14:30 - 2015. február 9. 17:00 Helyszín: Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

Szép magyar beszéd kerületi forduló gimnázium [részletek]
2015. február 11. 14:30 - 2015. február 11. 16:30 Helyszín: Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

Teleki Pál országos földrajz- földtani verseny kerületi forduló [részletek]
2015. február 12. 15:00 - 2015. február 12. 16:00 Helyszín: Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium

Herman Ottó országos biológiaverseny kerületi forduló [részletek]
2015. február 17. 14:00 - 2015. február 17. 17:00 Helyszín: Törökvész Úti Általános Iskola

Hevesy György országos kémiaverseny kerületi fordulója [részletek]
2015. február 18. 14:00 - 2015. február 18. 15:00 Helyszín: Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

Alsós meseismereti verseny döntő [részletek]
2015. február 19. 09:00 - 2015. február 19. 11:00 Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi forduló [részletek]
2015. február 26. 14:00 - 2015. február 26. 15:30 Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Alsós munkaközösségi foglalkozás [részletek]
2015. február 26. 14:30 - 2015. február 26. 16:00 Helyszín: nincs helyszín meghatározva

Kaán Károly országos természet- és környezetismereti verseny kerületi forduló [részletek]
2015. március 3. 14:30 - 2015. március 3. 16:00 Helyszín: Fillér Utcai Általános Iskola

KEDÖK gyűlés
2015. március 4. 14:30 - 2015. március 4. 16:00 Helyszín: II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Szent László komplex történelmi vetélkedő kerületi forduló [részletek]
2015. március 16. 14:30 - 2015. március 16. 16:00 Helyszín: Pitypang Utcai Általános Iskola

Fővárosi vers-és prózamondó verseny kerületi fordulója [részletek]
2015. március 17. 10:00 - 2015. március 17. 13:00 Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Fővárosi vers- és prózamondó verseny 1-4. évfolyamosoknak kerületi forduló [részletek]
2015. március 17. 10:00 - 2015. március 17. 13:30 Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Bioinformatika előadás TSZN program [részletek]
2015. március 23. 15:00 - 2015. március 23. 16:30 Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Óvodai művészeti munkaközösség: Nemezelés
2015. március 24. 09:00 - 2015. március 24. 12:00 Helyszín: Szemlőhegy Utcai Óvoda

Fővárosi vers- és prózamondó verseny 5-8. évfolyam TSZN program [részletek]
2015. március 24. 10:00 - 2015. március 24. 13:00 Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Kerületi művésztanárok kiállítása TSZN program [részletek]
2015. március 24. 16:30 - 2015. április 7. 16:00 Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Matematika kompetenciák fejlesztése a drámajáték segítségével TSZN
2015. március 25. 09:00 - 2015. március 25. 10:30 Helyszín: Virág árok Óvoda

Budenz József anyanyelvi csapatverseny TSZN program [részletek]
2015. március 25. 14:30 - 2015. március 25. 16:00 Helyszín: Budenz József Általános Iskola és Gimnázium

Olvasni jó! Kerületi angol nyelvi mesefeldolgozó verseny a 3-4. évfolyam részére [részletek]
2015. március 25. 14:30 - 2015. március 25. 16:00 Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Könyvtári óra 3. osztályban [részletek]
2015. március 26. 09:00 - 2015. március 26. 11:00 Helyszín: Budenz József Általános Iskola és Gimnázium

Kerületi alsó tagozatos német nyelvi szavalóverseny TSZN program [részletek]
2015. március 26. 14:00 - 2015. március 26. 16:00 Helyszín: Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Az alsó tagozatos helyesírási verseny kerületi fordulója 3. és 4. évfolyamok részére TSZN program [részletek]
2015. március 26. 14:00 - 2015. március 26. 16:30 Helyszín: Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

Budapesti általános iskolák matematikaversenye kerületi forduló 5-8. osztályosoknak [részletek]
2015. március 26. 15:00 - 2015. március 26. 16:30 Helyszín: Móricz Zsigmond Gimnázium

Kerületi Kórustalálkozó főpróba [részletek]
2015. április 13. Helyszín: Móricz Zsigmond Gimnázium

Óvodai művészeti munkaközösség: Tojástartóból állatok
2015. április 14. 09:00 - 2015. április 14. 14:00 Helyszín: Szemlőhegy Utcai Óvoda

Kerületi Kórustalálkozó [részletek]
2015. április 14. 16:30 - 2015. április 14. 19:00 Helyszín: Móricz Zsigmond Gimnázium

KEDÖK gyűlés [részletek]
2015. április 15. 15:00 - 2015. április 15. 16:00 Helyszín: Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

Komplex Napközis Művészeti Szemle [részletek]
2015. április 23. 13:30 - 2015. április 23. 17:00 Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Záró munkaközösségi foglalkozás alsós munkaközösségnek
2015. május 14. 14:00 - 2015. május 14. 16:00 Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Általános iskolai magyar mk. záró foglalkozás
2015. május 14. 14:30 - 2015. május 14. 15:30 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Záró foglalkozás gimnáziumi magyar munkaközösségnek
2015. május 14. 15:00 - 2015. május 14. 16:00 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet

Záró munkaközösségi foglalkozás angol mk.
2015. május 26. 15:00 Helyszín: Remetekertvárosi Általános Iskola

Munkaközösségi foglalkozás
2015. december 15. 15:00 - 2015. december 15. 16:00 Helyszín: II. Kerületi Pedagógiai Intézet


< Vissza
weboldal készítés -
1024 Budapest, Keleti Károly utca 37. - Tel./Fax: 325-0403, 336-0196 - E-mail: